Людина

Вчені назвали 3 способи зміцнити здоров’я мозку

Когнітивні здібності мозку слабшають з плином часу, особливо в пізньому віці. Вчені назвали 3 основних способи зміцнити здоров’я ЦНС.

Клінічний нейропсихолог і консультант по здоров’ю мозку Джон Рендольф розповів про дієві заходи щодо поліпшення функціональності людського мозку. За словами медика, він підтвердив їх ефективність емпіричним способом, а не за допомогою статистичних даних або неперевірених теорій. Максимізації роботи головного органу ЦНС можна домогтися, виконуючи різні фізичні тренування, які стимулюють активність нейронів. Американський вчений зміг довести, що помірні щоденні вправи по 20 хвилин сприяють підвищеній увазі, гарній пам’яті і когнітивним функціям.

Іншим підходом називають спілкування з людьми і залученість в колектив, що необхідно для такої соціальної істоти, як людина. Обмін інформацією і почуття зв’язку з іншими надає профілактичний ефект щодо хвороби Альцгеймера, а також знижує рівень стресу. Більш очевидний спосіб поліпшити роботу мозку – це регулярне читання, розгадування головоломок, гра на музичному інструменті чи будь-яке інше хобі. Постійне залучення нервових клітин дозволяє уникнути старечої деменції і зберегти здоровий глузд навіть в пізньому віці.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button