Здоров'я

Вчені назвали 7 причин для щоденного вживання часнику

Вчені назвали 7 вагомих причин їсти часник щодня. Серед іншого, фахівці підтвердили корисні властивості рослини, про які знали ще в давнину.

Про цілющі властивості часнику відомо ще з глибокої давнини. Жителі Єгипту часів правління фараонів годували ним рабів і найманих робітників, щоб збільшити продуктивність їх праці, а в Елладі цей продукт використовували як ліки проти хвороб легенів і для відновлення «чоловічої сили». На територію стародавньої України часник був завезений тільки в IX столітті нашої ери, але досить швидко став частиною національної кухні і разом з тим, народної медицини.

Останніми науковими відкриттями підтверджено, що існує як мінімум 7 вагомих причин вживати часник в їжу щодня. Це пояснюється багатим вітамінним складом трав’янистої рослини, адже воно містить не тільки калій, кальцій, фосфор, вітаміни групи В і С, селен, марганець, йод і ефірній олії, а також фітонциди, які надають бактерицидний, протипаразитарний і протигрибковий ефекти.

Регулярне вживання часнику не тільки покращує імунітет, знижує артеріальний тиск, рівень холестерину в крові і благотворно впливає на вироблення чоловічого гормону тестостерону, але і запобігає ймовірність розвитку ракових захворювань, а також активізує фізичні ресурси організму. Крім того, вчені стверджують, що рослина є необхідною частиною раціону для тих, хто страждає від збоїв в роботі серцево-судинної системи, оскільки дає в цьому випадку просто вражаючий ефект.

Кнопка «Наверх»
Закрыть