Головна / Всесвіт / Вчені назвали Місяць ключем до поліпшення супутникових переглядів Землі

Вчені назвали Місяць ключем до поліпшення супутникових переглядів Землі

Місяць може служити ключем до поліпшення супутникових переглядів Землі. Відповідні висновки зроблені вченими з ESA, які мають намір реалізувати відповідний проект.

Вчені відзначають, що світло, яке відбивається від поверхні Місяця, виступає джерелом для калібрування оптичних приладів спостереження Землі. Цьому сприяє і той факт, що протягом багатьох років поверхня супутника планети фактично залишається незмінною. Інструмент для відповідних цілей розмістили на Тейді на Тенеріфе, а знаходиться він над більшістю хмар і пилу в повітрі. За допомогою нього експерти сподіваються фіксувати нічні варіації місячного світла, щоб в майбутньому була можливість відточити точність місячних зусиль по калібруванню.

Для науковців важливо мати переконання, що зміни у світлі, отримані безпосередньо з Землі, являють собою справжні трансформації на планеті та в інструменті. Зокрема, дослідникам необхідні цілі калібрування. Останні являють собою незмінне стабільне джерело світла. Це згодом дозволить успішно визначити будь-який дрейф продуктивності безпосередньо у вимірах космічного інструменту.

 
comments powered by HyperComments