Всесвіт

Вчені назвали Місяць ключем до поліпшення супутникових переглядів Землі

Місяць може служити ключем до поліпшення супутникових переглядів Землі. Відповідні висновки зроблені вченими з ESA, які мають намір реалізувати відповідний проект.

Вчені відзначають, що світло, яке відбивається від поверхні Місяця, виступає джерелом для калібрування оптичних приладів спостереження Землі. Цьому сприяє і той факт, що протягом багатьох років поверхня супутника планети фактично залишається незмінною. Інструмент для відповідних цілей розмістили на Тейді на Тенеріфе, а знаходиться він над більшістю хмар і пилу в повітрі. За допомогою нього експерти сподіваються фіксувати нічні варіації місячного світла, щоб в майбутньому була можливість відточити точність місячних зусиль по калібруванню.

Для науковців важливо мати переконання, що зміни у світлі, отримані безпосередньо з Землі, являють собою справжні трансформації на планеті та в інструменті. Зокрема, дослідникам необхідні цілі калібрування. Останні являють собою незмінне стабільне джерело світла. Це згодом дозволить успішно визначити будь-який дрейф продуктивності безпосередньо у вимірах космічного інструменту.

Кнопка «Наверх»