Наука

Вчені назвали найсильніший чай від безсоння

Британські вчені змогли назвати найсильніший чай, який здатний допомогти від безсоння. Інформацію про виконану роботу дослідників опублікувало видання Express.

Фахівці стверджують, що в холодний період року велика кількість людей може відчувати безсоння. Попри це кожній людині необхідно відпочивати в районі восьми годин. Саме таку кількість часу перебування у сні допомагає організму повноцінно функціонувати. Як вченим вдалося довести, що з даною проблемою може допомогти чай з додаванням такої рослини, як пасифлора.

Дослідники з Великобританії провели тижневий експеримент. Протягом якого сорок добровольців брали перед сном або звичайні напої, або чай з додаванням екстракту пасифлори. Підсумки семиденної роботи показали, що люди, які вживали спеціальний чай, швидше отримали результат, який хотіли. Випробовувані з другої групи розповіли про зменшення почуття неспокою і тривоги. Фахівці повідомили, що в даній рослині міститься такий продукт, як апігенін. Він також надає значний вплив на нервову систему людини. Вчені підкреслили, що вживання апігеніну допомагає організму захиститися від запалення і онкологічних захворювань.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments