Інтернет

Вчені назвали «повільний» інтернет небезпечним для здоров’я

Скандинавські вчені провели масштабне дослідження, в рамках якого вивчили вплив швидкості передачі даних на стан здоров’я користувачів мобільного інтернету. Як виявилося, «повільний» інтернет здатний негативно впливати на стан організму.

У рамках свого експерименту фахівці з великих наукових центрів Данії і Швеції провели цілу серію тестів з участю добровольців. Під час тестування всім учасникам проєкту пропонувалося використовувати свої смартфони протягом певного проміжку часу, щоб переглядати відеоролики в Мережі. Проте одна частина випробуваних могла підключитися до Інтернету з нормальною швидкістю, а друга була змушена задовольнятися досить повільним з’єднанням. Проконтролювавши стан організму кожного з учасників, вчені з’ясували, що користувачі «повільного» інтернету зіткнулися з рядом негативних наслідків для їхнього організму.

Відзначається, що частота серцевого ритму у даної групи виявилася майже в півтора раза вище, ніж у тих, хто отримав доступ до нормального зв’язку. Крім усього іншого, учасники контрольної групи також виявилися більш схильними до емоційного напруження і демонстрували значно менший рівень стресостійкості.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button