Наука

Вчені назвали приязність запорукою виживаності

Більшості з нас знайома популярна фраза, озвучена батьком сучасної теорії походження видів Чарльзом Дарвіном. Звучить вона так: *”Виживає найбільш пристосований”*. І в той час, як багато хто вважає, що мова в даному висловлюванні йде про фізичну силу, насправді все може бути зовсім інакше. Так, вчені назвали не силу, а приязність запорукою виживаності.

Так, на думку фахівців, саме дружні партнерські відносини між видами допомогли їм вижити, в той час як менш “згуртовані” представники фауни як раніше, так і зараз знаходяться на межі вимирання. В якості яскравого прикладу вчені наводять собак.

“Це надзвичайно доброзичливі нащадки вовків. Вони стали добрими з людьми, а також змінили свою поведінку, зовнішній вигляд і структуру розвитку. На жаль, їх родич вовк знаходиться під загрозою зникнення, в той час як сотні мільйонів собак процвітають. Собаки були популяцією вовків, які вирішили покладатися на людей, а не на полювання, і так вони здобули велику перемогу”, – розповів один з авторів дослідження.

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button