Людина

10 порад гарного настрою

1. Щоб у вас завжди був гарний настрій, навчіться себе контролювати. Не ображайтесь на дрібниці, постарайтеся не сваритися з близькими вам людьми, прощайте їх. Прощаючи, ви позбавляєтеся від гніву і мстивих почуттів, які руйнують в першу чергу вас самих.

2. Спробуйте дивитися на світ з гумором. Навіть якщо вас образили або ви потрапили в непросту ситуацію, все одно посміхніться і скажіть собі: «І це теж пройде!». Неймовірно, але у тих, хто щиро вірить, дійсно, все погане йде.

foto_cikavosti_28.08.2014-09

3. Не сидіть вдома, ображаючись на весь світ! Можете не сумніватися: на вулиці, в компанії друзів і знайомих настрій поганим не буває. Доведено!

4. Внесіть у своє життя елементи новизни. Психологи рекомендують час від часу змінювати усталені звички – наприклад, завести нове хобі або змінити стиль одягу. Адже ви дійсно відчуєте значні зміни: наприклад, надівши взуття на підборах, станете вище, випряміться і (головне!) почніть ловити на собі зацікавлені погляди протилежної статі. Ніщо не діє так позитивно на настрій, як увагу оточуючих.

Читайте також: Соціальні мережі псують настрій

5. Навчіться розслаблятися. Коли виконуєте якусь нудну роботу, думайте про щось приємне. Наприклад, про майбутню зустріч з друзями або коханою. А ще розслабитися допоможе аромалампа. Ось список ефірних масел, які позитивно впливають на настрій і душевний стан: мандарин, апельсин, лимон, грейпфрут, бергамот.

6. Займіться плаванням. Вода допомагає тілу відпочити і розслабитися, підвищуючи тонус і настрій. Крім того, можливість нещасного випадку або травми при плаванні мінімальна, на відміну від багатьох інших видів спорту.

7. Зупиніться, озирніться… Іноді люди опиняються в пастці просто тому, що не знаходять часу замислитися, в потрібному напрямку вони рухаються. Слід вчасно наводити порядок в думках, цілях, зв’язках, так само, як ви регулярно робите прибирання в приміщенні.

8. Ставтеся до життя простіше. У житті завжди є місце подвигу, однак потрібен він далеко не завжди. Намагайтеся зосередитися на тому, що ви робите в дану хвилину. Часто це скоріше сприяє успіху, ніж бажання гарантувати довгостроковий результат. Радійте навіть дрібним успіхам і маленьким досягненням. Життя надто коротке, щоб сумувати і картати себе.

Читайте також: Чому сміх корисний?

9. Зберігайте почуття перспективи. Життя є рух, і те, що сьогодні видається трагедією, можливо, завтра викличе посмішку. Адже не дарма кажуть – ранок вечора мудріший.

10. Забудьте про неприємності. Якщо вам хочеться полежати в ліжку і пожаліти себе, краще не йти на поводу у цього бажання. “Рухайтеся – і ваші емоції також стануть більш рухливими, – вважає психолог Меріон Ділворт. – Подивіться фільм, зробіть прибирання… Пам’ятайте: ви несете відповідальність за свої почуття і відчуття”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button