Людина

Вчені назвали вік, коли ви починаєте втрачати розум

У журналі British Medical Journal опубліковано дослідження, що доводить зниження інтелекту у людей, які переступили рубіж 45 -річчя. Вчені з лондонського університетського коледжу вважають, що з цього віку показники пам’яті, функції аналізу і співставлення інформації починають знижуватися.

stavaty_durnishym_450

Автори дослідження пишуть, що протягом 10 років збирали і зіставляли інтелектуальні здібності семи тисяч добровольців, що погодилися брати участь, чоловіків і жінок у віковому діапазоні від 45 до 70 років. Перевіряли їх пам’ять, оцінювали словниковий запас, вміння сприймати і аналізувати новий теоретичний матеріал. У процесі збору інформації фахівці звернули увагу на те, що учасники 45-49 років демонструють зниження когнітивних (пізнавальних) функцій на 4-5%.

Читайте також: Бійки та травми знижують IQ підлітка?

Звідси вчені зробили висновок, що процес послаблення пам’яті та інтелектуальних здібностей починається з 45 років. На думку вчених, цей процес триває до самої смерті, тому літні люди страждають від забудькуватості, “дивної” наївності, нерозуміння того, що їм кажуть, і різних обставин. Автори дослідження також сподіваються, що зібраний ними матеріал допоможе при створенні нових методів діагностики та лікування вікових дегенеративних захворювань, – таких, наприклад, як хвороба Альцгеймера або стареча деменція (недоумство)


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments