Людина

Чоловікові для щастя потрібні чотири друга і дві зустрічі на тиждень

З прислів’ям «Не май сто рублів, а май сто друзів» хтось згоден, хтось готовий посперечатися, але мало хто заперечує важливість друзів для кожної людини. Особисті взаємини між людьми, засновані на довірі, щирості, взаємних симпатіях, загальних інтересах і захопленнях роблять життя приємнішим і легшим, додають йому яскравих фарб. Справжній друг краще, ніж будь-хто інший зрозуміє наш настрій, наші переживання, розділить радість і смуток, проявить співчуття. А ще, на думку американських вчених, хороші друзі найпозитивнішим чином впливають на здоров’я чоловіків.

Чоловікові для щастя потрібні чотири друга і дві зустрічі на тиждень

Група вчених з Оксфордського університету на чолі з керівником досліджень професором Робіном Данбаром встановила, що сучасному чоловікові необхідно зберігати постійний контакт з близькими друзями, щоб ця дружба збереглася, залишалася міцною і приносила обопільну користь. Стосунки з близькими за духом людьми знімають стрес, знижують ризик ряду серйозних захворювань і підвищують якість життя представників сильної статі.

Читайте також: Вчені: чоловіків спокушає природний запах жінки

Як стверджують автори дослідження, зустрічі з друзями, такі як спортивні розваги або традиційні посиденьки в барі. Вчені стверджують, що таке проведення часу в компанії чотирьох -п’яти друзів покращує самопочуття чоловіка і навіть допомагає швидше відновитися після хвороб. Соціальна активність в колі близьких покращує здоров’я людини, підвищує його настрій і зміцнює імунну систему. Вчені відзначили, що популярне в наші дні онлайн-спілкування не може замінити чоловікові особисте спілкування з друзями. Також був згаданий цікавий факт, що в компаніях, де збирається більше п’яти осіб, більшість чоловіків відчуває себе менш комфортно, і від цього і користь здоров’ю зменшується.

Налагоджене особисте життя і щаслива сім’я теж не здатні замінити чоловікові друзів, навіть якщо дружина відноситься до найкращих друзів, з якою можна багато чим поділитися. Любов до жінки несе в собі цілий ряд переваг, однак міцна платонічна дружба не менш важлива для чоловіка, ніж щасливий шлюб, вважають експерти. В основі чоловічої дружби лежить бажання бути прийнятим і потреба в розумінні від близьких людей. Чоловікам необхідно бути почутими, і не тільки членами своєї сім’ї, а й друзями.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button