Людина

Вчені назвали рецепт ідеального коктейля від похмілля

Індійські вчені розповіли про оптимальне поєднання продуктів, які допоможуть легше пережити наслідки попередніх алкогольних узливань.

Image by Sammy-Williams from Pixabay

Дослідження провели вчені індійського Інституту хімічної технології в Мумбаї, які шукали оптимальний засіб для полегшення наслідків похмілля. В результаті були знайдені продукти, що дозволяють швидше відновитися після рясного вживання алкоголю, повідомляє The Daily Mail.

Незважаючи на те, що ступінь сп’яніння залежить від того, що пила людина, генетичні особливості її організму і швидкість розщеплення алкоголю, фахівцям під керівництвом доктора Шраддха Шрінівасан вдалося знайти те, що допомагає полегшити наслідки прийому алкоголю. Серед рятівних продуктів виявилися груша, лайм, кокосове молоко, сир, помідори та огірки.

З урахуванням того, що змішати ці компоненти разом і зберегти прийнятний смак, за допомогою групи з 15 добровольців була знайдена оптимальна рецептура коктейлю, що складається на 65% з груші, на 25% з лайма і на 10% з кокосового молока. Також ефективні проти похмілля імбир, фініки, какао, знежирені вершки (пахта) і пшениця. Всі ці продукти дозволяють зробити більш ефективними в боротьбі з ацетальдегідом природні ферменти алкогольдегідрогеназа (АДГ) в печінці і альдегіддегідрогеназа (АЛДГ), виявлені в печінці, нирках і легенях.

До числа продуктів, які не допомагають позбутися від наслідків прийому алкоголю, автори дослідження віднесли молоко, овес, арахіс, просо, кукурудзу, перець, гвоздику, мускатний горіх, кмин, корицю, яйця, вітамін С та кава. Нейтрально на похмілля діють чорний виноград, агрус, часник, коріандр.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button