Земля

Вчені: Ноїв ковчег може перебувати в Туреччині

Ноїв ковчег може бути похований в Туреччині. За словами американських фахівців, корабель, побудований Ноєм, пропав у горах через 150 днів після завершення всесвітнього потопу, проте знайти його, як і самого його творця, не вдалося.

Дослідники зазначають, що в 2010 році їм вдалося виявити сліди корабля на горі Арарату в Туреччині. За словами фахівців, ковчег не міг зберегтися, так як був зроблений з дерева. Крім того, він пришвартувався до берега невеликого острова, який, швидше за все, виявився невеликим пагорбом в Туреччині.

«Ноїв ковчег є однією з найдивніших біблійних загадок. В першу чергу, він побудований з дерева. Процес його складання тривав рівно 100 років, про що йдеться у святому письмі. Найміцніше дерево розкладається не більше 50 років. Це означає, що все дійство відбувалося за допомогою вищих сил. Через це важко сказати, де саме ковчег виявився по завершенню потопу», – розповіли дослідники.

Дослідний інститут Geoscience спростував відомості про те, що ковчег знаходиться в Туреччині. За словами фахівців, дерев’яні об’єкти такого розміру згнили б у землі всього за кілька років.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button