Земля

Прихильники змови назвали Ілона Маска творцем біткоїна

Прихильники змови назвали Ілона Маска творцем біткоїна, який приховувався під псевдонімом Сатоші Накамото. Відомості з посиланням на Сахіла Гупта, екс-стажиста SpaceX, з’явилися у виданні Cryptocoinsnews.

Гупта розповів, що мільярдер досконало володіє мовою програмування С++, яка використовується при створенні крмптовалюти і обтяжує до вирішення світових проблем. У часи глобальної кризи, яка звалила економіку в 2008 році, Маск випустив децентралізовану валюту біткоїн.

Офіційно статок Маска оцінюється в 19,7 млрд доларів. При продажу біткоїна він міг би виручити незначну, за його мірками суму – 8 млрд доларів.

Експерти проаналізували слова Гупта і змушені з ним не погодитися, оскільки в 2008 році компанії Tesla і SpaceX, що належать Ілону Маску перебували на межі банкрутства, тому бізнесмен навряд чи міг зосередитися на новій ідеї. Також мільярдер знаходиться під постійним контролем з боку ЗМІ і будь-яка його діяльність моментально б спливла на поверхню. Третій аргумент – негативне ставлення Маска до біткоїну, а точніше до його незаконних транзакцій.

Раніше Маска звинуватили в нагнітанні обстановки навколо ШІ-апокаліпсису.

Кнопка «Наверх»