Людина

Вчені: Ожиріння може виявитися заразливим

Американські вчені прийшли до висновку, що ожиріння може передаватися при спілкуванні. На думку фахівців, дане захворювання є звичайною інфекцією, від якої потрібно зуміти захистити себе. Такі дані вчені опублікували в науковому виданні The Daily Telegraph.

Експерти з університету Вісконсіна в Мадісоні (University of Wisconsin–Madison) зробили важливе спостереження, що дозволяє говорити про те, що ожирінням може заразитися будь-яка людина під час звичайної бесіди з огрядною людиною. Фахівці визначили, що ожиріння може бути звичайною інфекцією, яка може передаватися один через одного. Американські вчені довгий час спостерігали за курчатами, які підхопили аденовірус-37. Пташенята через хвороби почали різко набирати вагу, що стало приводом для вчених почати подібні міркування про заразність ожиріння. Фахівці рекомендували намагатися якомога менше відвідувати громадські місця, де велике скупчення людей.

Варто зауважити, що багато вчених критикують дану теорію американських фахівців, оскільки вважають, що в результаті таких припущень огрядні люди стають ізольованими від суспільства.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button