Людина

Вчені знайшли засіб, що сповільнює старіння

Вчені з Університету Міннесоти і Клініки Майо в США з’ясували, що природна речовина фізетин, яка міститься у багатьох овочах і фруктах, робить позитивний вплив на здоров’я і тривалість життя людини, відповідний прес-реліз був опублікований на порталі EurekAlert!.

З віком в людському організмі відбувається процес клітинного старіння та накопичення в ньому пошкоджених клітин, зазначено в прес-релізі.

Імунна система в молодості здатна успішно очищати організм від подібних клітин, однак з віком ефективність очищення падає, що призводить до накопичення пошкоджених клітин в організмі і погіршення стану тканин в тілі людини.

Дослідники, провівши експеримент на старіючих мишах із застосуванням мас-цитометрії, виявили, що фізетин знижує рівень пошкоджених клітин в організмі, що у свою чергу покращує стан здоров’я і тривалість життя піддослідних.

Результати дослідження свідчать про те, що з допомогою фізетіна можна продовжити тривалість здорового періоду життя, коли організм перебуває в оптимальному стані, навіть наприкінці життя, уклали фахівці.

Раніше група вчених із США з’ясувала, що збільшення проміжків між прийомами їжі сприяє поліпшенню загальних показників здоров’я і підвищує тривалість життя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments