Людина

Бактерії, стійкі до антибіотиків, до 2050 року будуть вбивати більше людей, ніж рак

Бактерії, які стійкі до антибіотиків, будуть вбивати більше людей, ніж рак, протягом кількох найближчих десятиліть, вважають британські експерти. Згідно з прогнозами, відсутність нових ефективних препаратів призведе до того, що загальні інфекції будуть нести відповідальність за 10 мільйонів смертей в рік в усьому світі до 2050 року, в той час як в даний час близько 8 мільйонів людей щорічно помирають від раку.

15-05-16-foto-600x400-1 (2)

Крім катастрофічних наслідків для здоров’я, відсутність ефективних антибіотиків може призвести до величезних економічних витрат за той же період, скоротивши глобальний економічний випуск продукції на 3,5%. Фахівці закликають уряди різних країн пропонувати грошові винагороди фармацевтичним фірмам, стимулюючи їх розробляти нові препарати.

Медичні експерти попереджають про катастрофічне майбутнє, в якому загальні інфекції будуть настільки ж смертельно небезпечні, як вони були до відкриття пеніциліну в 20-ті роки. Це може призвести до того, що навіть невеликі подряпини і прості операції можуть виявитися фатальними.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button