Здоров'я

Вчені: Овочі та фрукти можуть вбити ракові клітини

Члени міжнародної групи вчених знайшли ще один спосіб боротьби з онкологічними захворюваннями. За їх словами, деякі овочі і фрукти можуть вбити ракові клітини в організмі людини.

Ученые: Овощи и фрукты могут убить раковые клетки

У моркві міститься бета-каротин, який допомагає впоратися з раком. Також даний пігмент сприяє виділенню статевих гормонів і бере участь у формуванні міцних кісток. Крім того, бета-каротин покращує функціональні можливості слизових поверхонь і позитивно впливає на процес регенерації нервових клітин в післястресовий період, допомагаючи організму опиратися інфекціям. Медики рекомендують щодня вживати в їжу моркву для профілактики захворювань.

В даному овочі корисними властивостями володіє і сік. Його необхідно пити для зниження кислотності шлунка, знищення бактерій в порожнині рота та при простудних захворюваннях. Фахівці відзначають, що пити більше однієї склянки морквяного соку не рекомендується.

Також для боротьби з онкологією допоможуть яблука. Згідно з даними проведеного дослідження, люди, які регулярно вживають фрукт, на 50% рідше хворіють на рак кишечника. Це викликано наявністю великої кількості корисних сполук, що містять кисень. Саме завдяки цьому не відбувається пошкодження тканин і ракові клітини не можуть розмножуватися.

Кнопка «Наверх»
Закрыть