Людина

Вчені перерахували бажані подарунки до дня Валентина

Напередодні Дня святого Валентина вчені провели опитування з метою з’ясувати, які подарунки воліють отримати 14 -го лютого представники обох статей. Виявилося, що більшість опитаних воліють дорогим подарункам турботливі жести. Напередодні Дня всіх закоханих дослідники опитали 5000 дорослих, щоб дізнатися найбільш бажані подарунки до цього свята.

Вчені перерахували бажані подарунки до дня Валентина

Виявилося, що чоловікам слід замінити покупку нижньої білизни придбанням квітів, зокрема троянд. Так, опитування показало, що 43 % представників сильної статі, впевнених у необхідності покупки бюстгальтера або пеньюара, сильно помиляються, оскільки їх погляди розділяють тільки 34 % жінок, а от 65 % дам більш високо оцінили букет квітів, хоча 17 % з них жодного разу не купували квіти для свого партнера. Вчені також з’ясували, що чоловікам не варто витрачати гроші на традиційну валентинку, так як її цілком здатне замінити просте текстове повідомлення. Згідно з результатами опитування, жінки цінують флірт по смс і грайливі повідомлення більше, ніж чоловіки (63 % проти 58 %), а от за любовну записку у вигляді сердечка проголосували всього 13 % представниць прекрасної статі.

З іншого боку, результати довели теорію, згідно з якою шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок: четверо з п’яти чоловіків (84 %) поставили вечерю на 2 – е місце за значимістю, і майже три чверті 73 %) додали, що приготовлена ??в домашніх умовах їжа значить для них дуже багато.

Після закінчення дослідження вчені порадили закоханим … взагалі забути про подарунки. Справа в тому, що як чоловіки, так і жінки повідомили, що найбажанішим сюрпризом для них є ранковий поцілунок, здатний зруйнувати рутину. Наступним у списку найкращих подарунків для жінок було визнання в любові, а у чоловіків – приготована вечеря. “Статистика показала, що багато з дрібниць, які мають для всіх нас важливе значення, є безкоштовними, – підсумувала психолог Донна Доусон (Donna Dawson). – Це означає, що у нас немає ніяких виправдань відсутності подарунка, адже нашим улюбленим потрібні не дорогі речі, а ласкаві й турботливі жести. Жінкам необхідно отримувати докази прихильності і любові, а чоловіки віддають перевагу, щоб слова були замінені діями, що вказують на те, що про них піклуються і люблять”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button