Людина

Вчені: Перші три роки є найбільш щасливими в шлюбі

Співробітники Університету Suzhou на Тайвані провели дослідження і з’ясували, який період сімейного життя найбільш комфортний для обох подружжя. Як виявилося, найбільш щасливими в шлюбі є перші три роки.

Учёные: Первые три года являются самыми счастливыми в браке

Щоб це з’ясувати, фахівці вивчили дані багатьох сімейних пар, які прожили у шлюбі більше десяти років. При цьому було важливим ґрунтуватися не тільки на пари, які зберегли сімейні відносини до глибокої старості, але і на тих, хто розлучився незабаром після шлюбу. В результаті вдалося встановити, перші три роки спільного життя приносять людям найбільшу радість, яка в якомусь сенсі порівнянна з періодом медового місяця. Крім того, вчені вказують, навіть якщо сім’я прожила довге життя і знаходилась приблизно на одному рівні щастя, в старості їх чекає розчарування у зв’язку зі смертю одного з коханих. Це потрясіння в сукупності приносить більше нещастя, ніж довготривалий смуток через постійну самотність.

Також в ході наукової роботи дослідники з’ясували, що жінки частіше ініціюють розлучення після 10 років спільного життя, якщо втрачають задоволення від відносин. Вони відмовляються підтримувати шлюб, що розвалюється, тому, що розлучення стає для них меншим злом.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button