Відео

Вчені показали на відео, як буде виглядати людина через 1000 років

Вчені заявили, що в найближчі роки люди почнуть змінюватися не тільки зовні, а й на інших рівнях та показали на відео, як буде виглядати людина через 1000 років. В основі моделі лежить аналіз досліджень і винаходів, зроблених в останні кілька років.

 

На думку вчених, інноваційні технології продовжать активне впровадження в життя індивідуума, при цьому ніяких глобальних катастроф не передбачається. Учені припускають, що в майбутньому людина отримає вбудований захист від ВІЛ, який може запобігати хворобі, також можливе перенесення свідомості з одного тіла в інше. Наступним проривом може стати пересадка голови людини. Все це вплине на зовнішній вигляд людини. Вчені вважають, що через тисячоліття люди стануть значно вище ростом і будуть володіти більш розвиненим інтелектом. Крім цього у них з’явиться можливість легко пристосовуватися до нових умов, це стосується і життя на інших планетах.

При цьому вчені поки не можуть точно відповісти на питання про те, коли з’явиться та чи інша можливість. Річ у тому, що наука не стоїть на місці, а значить, нові наукові відкриття будуть з’являтися з небаченою швидкістю і також швидко впливати на людське життя.

Кнопка «Наверх»