Земля

Археологи знайшли нову частину Великої китайської стіни

Китайські археологи виявили в горах Тайханшань (провінція Хебей) стародавні руїни, які, ймовірно, є частиною Великої китайської стіни, передає агентство Сіньхуа з посиланням на бюро збереження культурних цінностей і реліквій міста Уань.

Згідно з первинною оцінкою, руїни належать епохи Мін (1368-1644). За словами співробітника бюро Цзя Мінтяня, ще в 2007 році в Уані було виявлено 19 давніх споруд Великої китайської стіни цієї епохи. Через 11 років були виявлені ще одні руїни, схожість яких з попередніми 19 знахідками дозволяє припустити, що всі вони були частиною однієї оборонної системи.

Повідомляється, що довжина нещодавно виявлених руїн складає понад 300 метрів, висота над рівнем моря – від 1592 до 1625 метрів. Стародавні будови утворюють форму зигзага і простягаються за напрямком з півдня на північ.

Відзначається, що в деяких місцях споруди сталися досить великі обвали, однак початок і кінець стіни перебувають у відносно збереженому стані. Південний відрізок стіни становить 70 метрів в довжину, а північний – понад 15.

Велика китайська стіна – найбільший пам’ятник архітектури давнього Китаю. Її довжина складає понад 21 тисячі кілометрів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button