Екологія

Вчені порівняли шкоду від дезодорантів і духів з вихлопними газами

Дезодоранти, духи і шампуні забруднюють канцерогенами повітря міст рівнозначно з іншими небезпечними речовинами, такими як дим від сигарет і вихлопні гази машин. Такі висновки зробили вчені, представники Адміністрації океанічних і атмосферних досліджень США. Публікацію матеріалів про наукову роботу можна знайти в журналі Science.

Основна маса промислових міст світу знаходиться на території розвинених країн і країн, подібних Китаю. Головні джерела забруднення повітря представлені підприємствами і машинами, у вихлопних газах яких міститься повний набір канцерогенних речовин і токсичних аерозолів.

В ході своїх дослідження, увагу вчених привернули й неорганічні забруднювачі, такі як пари азотної кислоти, сірчистий газ та інші леткі органічні речовини. У великій кількості вони містяться в продуктах їх горіння, бензині, нафти. Аналізуючи статистичну інформацію фахівцями визначено, що в якості джерела забруднення виступає косметична продукція, яку зробили з вуглеводневого складу сировини.

Як розповіли дослідники, цими речовинами провокуються ризики розвитку раку та інших недуг. Один з найголовніших компонентів смогу – приземний озон, який здатний своєю присутністю викликати як астму, так і інші легеневі захворювання.

Вчені висловили впевненість, що законодавство більшості країн не враховує той факт, що у складі косметичної продукції є леткі вуглеводні. Що вимагає докорінної зміни ситуації, і як можна швидше.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button