Главная / Людина / Косметичні засоби можуть містити небезпечні хімічні речовини

Косметичні засоби можуть містити небезпечні хімічні речовини

 
 

Жінки щодня отримують дозу канцерогенних хімічних речовин з косметичних засобів, які вони використовують, попереджають експерти з Університету Каліфорнії. Нове дослідження показало, що триденна перерва від деяких косметичних продуктів сприяє скороченню небезпечних хімічних речовин в організмі на 45%.

1fab44c3e169e15508a9faa31de3f984

Хімічні речовини, що містяться в деяких косметичних засобах, лосьйонах і шампунях, можуть негативно впливати на жіночі гормони, пояснюють фахівці. Це підвищує ризик розвитку раку та інших захворювань в подальшому житті. Так як жінки є основними споживачами багатьох продуктів особистої гігієни, вони найбільшою мірою піддаються впливу цих хімічних речовин. При цьому дівчатка-підлітки особливо схильні до цього ризику, так як в цей час йде швидкий репродуктивний розвиток, і молоді дівчата використовують продукти особистої гігієни частіше, ніж дорослі жінки.

В ході дослідження 100 дівчаток-підлітків попросили припинити використання косметичних засобів. Вчені проаналізували зразки сечі учасниць до і після початку експерименту. Було встановлено, що рівні небезпечних хімічних речовин в організмі знизилися в середньому на 45%, коли дівчата припинили користуватися косметикою. Зокрема, мова йде про фталати, парабени, триклозани і оксибензони.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments