Людина

Вчені повідомили, що час доби впливає на діяльність мозку

Вчені інженерного факультету Національного університету Сінгапуру провели дослідження і з’ясували, що час доби впливає на діяльність мозку. Фахівці відзначили, що протягом дня функції центрального відділу нервової системи знижувалися.

Ученые сообщили, что время суток влияет на деятельность мозга

Вчені проаналізували дані МРТ приблизно 900 людей, які були отримані з 8:00 до 22:00 в різні дні. В результаті дослідження показало, що сигнал мозку коливається сильніше, коли пацієнт хоче спати, і коливається менше, коли випробуваний не спить. Спочатку фахівці припустили, що глобальні флуктуації сигналу центрального відділу нервової системи будуть найнижчими вранці, в середині дня вони почнуть збільшуватися і до вечора зменшуються.

Але, як з’ясовувалося, вчені спостерігали кумулятивне зниження глобальних коливань сигналу протягом усього дня. Час доби було пов’язано зі зниженням функціональної зв’язаності в стані спокою. Стало ясно, що діяльність мозку може залежати від сну або вживання енергетичних напоїв. Також стало зрозуміло, чому багато людей вважають за краще пити каву відразу після сну.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button