Людина

У деяких випадках заняття на турніку можуть принести шкоду організму людини

Вчені розповіли, кому небезпечно висіти на турніку. Незважаючи на користь даного заняття, деякі групи людей можуть погіршити свій стан і навіть придбати травми.

В некоторые случаях занятия на турнике могут принести вред организму человека - Ученые

Люди, які ведуть не дуже активний спосіб життя через сидячу роботу та інші причини, часто скаржаться на болі в спині. Неправильна постава може призвести до викривлення хребта. Якщо часу на похід у спортзал не вистачає, то простий вис на перекладині допоможе зняти навантаження на хребет і напругу. Проте людям з діагностованими серйозними захворюваннями, наприклад, остеохондроз, протипоказані такі тренування. Річ у тім, що це призводить до витягування поперекового і грудного хребців і здавлення шийних. Не можна цим займатися також людям з надмірною вагою і тим, хто має грижу.

Вис на ногах вниз головою дозволяє усунути болі в спині, а також його застосовують для тренування каскадерів, військових і астронавтів. Однак співробітники Орегонського університету в США вважають цю практику небезпечною через приплив крові до певних областей мозку, очних яблуках і альвеолах легенів. У довгостроковій перспективі побічні ефекти можуть призвести до серйозних наслідків.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button