Здоров'я

Вчені представили ін’єкцію, що дозволяє швидко знижувати вагу

Ін’єкцію, що змушує мозок думати, що організм вже наситився, назвали порятунком для тих, хто страждає ожирінням. Ця ін’єкція працює подібно «гормону апетиту”, що затримується в тілі на кілька годин. Таким чином, і досягається ефект насичення. Цей препарат, найімовірніше, буде доступний протягом року. За словами творців, ін’єкцію препарату треба робити 1 раз на день, що дасть можливість схуднути на два розміри.

agefoto_rf_photo_of_doctor_preparing_spinal_injection

Основою ін’єкційної суміші є ліраглутид. Саме він посилає в головний мозок сигнали про насичення, при цьому він скорочує ризик розвитку діабету, знижує тиск і навіть уповільнює розвиток хвороби Альцгеймера. За результатами проведеного дослідження, жінки, які вводили ліраглутид щодня до сніданку, в середньому за рік схудли на 8,6 кілограма. У 30% жінок спостерігалося зниження ваги на 10,4 кілограма.

Читайте також: Літні люди з ожирінням живуть довше

У загальній складності препарат тестували протягом року на 4000 добровольцях, серед яких були і чоловіки і жінки, які страждають ожирінням. Близько 66% людей втратили по 5% ваги тіла, а 33% втратили мінімум 10% ваги. Об’єм талії зменшувався на 5 см. До того ж, препарат знижував тиск і полегшував завдання обробки цукру. Ліраглутид випускає компанія Novo Nordisk. Він вже надійшов у продаж в якості антидіабетичного засобу. Однак зараз йдеться про продаж Ліраглутид як засобу від ожиріння.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button