Гумор

У Канаді чоловіка заарештували за 24 дружин

У Канаді Верхновый суд країни засудив чоловіка у віці 61 року до домашнього арешту на півроку за те, що він був одружений на 24 жінках. За інформацією місцевих видань, деякі супутниці засудженого були молодше 15 років.

В Канаде мужчину арестовали из-за 24 жен

Чоловікові доведеться не тільки знаходитися вдома і постійно звітувати про своє місцезнаходження, але і періодично виходити для виконання громадських робіт. Протягом року після завершення арешту він повинен буде звітувати в поліцію і перевіряти наявність порушень.

При необхідності засуджений може звертатися до лікарів або ходити на роботу, але при цьому також потрібен звіт в місцеву поліцію. Про дружин чоловіка повідомили сусіди, які постійно спостерігали невідомих жінок у його дворі. Раніше він був єпископом Фундаменталістської церкви Ісуса Христа, але пізніше вирішив стати мирянином. За його словами, багатоженство почасти пояснюється особливостями його віросповідання.

Сам засуджений не визнав свою провину, так як чинив за канонами релігії. За його словами, всі його дружини завжди жили в радості й достатку, відчуваючи до нього любовні почуття.

Кнопка «Наверх»
Закрыть