Наука

Вчені: Привиди з’являються через гравітації від чорних дір

Хвилі гравітації від чорних дір, які проходять крізь Землю, викликають появу привидів. Вони є енергетичним відбиттям людей, які в той момент дуже напружені розумово і фізично. Відбувається візуалізація привида, заявляють вчені.

Ученые: Призраки появляются из-за гравитации от черных дыр

Пітер Хінц, математик з Каліфорнійського університету в Берклі, припускає, що Всесвіт містить особливий клас чорних дір. Вони руйнуються і вносять зміни в закони фізики (простір-час). Людина теоретично може наблизитися до такого об’єкта, при цьому її не розчавить потік матерії. Стане можливим перехід в особливий стан, простою мовою його можна назвати «примарним». Це може відбуватися при переході з одного стану буття в інший. У цьому разі не слід враховувати закони фізики – вони не працюють. Лінц вважає, що утворення примар на Землі можливе в той момент, коли піковий стан фізичного або розумового навантаження реальної людини збігається з гравітаційною хвилею від чорної діри, що проходить через планету.

Виниклий привид не має минулого, у нього немає і конкретного ланцюжка подій, які можуть статися. Є лише розмите уявлення про якесь майбутнє. Така енергетична сутність порушує більшість законів фізики, з’являючись і зникаючи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button