Наука

Вчені прогнозують унітазу «розумне» майбутнє

Сучасні технології дозволяють покращувати і контролювати здоров’я. Вчені прогнозують унітазу «розумне» майбутнє, оскільки завдяки йому можна буде вивчити інформацію про здоров’я людей.

Вчені Вісконсинського університету в Мадісоні і Дослідного інституту Моргриджа працюють над ідеєю отримання даних про стан здоров’я людей із показників сечі. З них можна дізнатися все про харчування людини, режим сну, прийом ліків та інших особливостей життя. Зміни в сечі можуть вказувати на понад 600 хвороб, у тому числі й онкологічних процесах, діабет і проблеми з нирками.

Команда провела 2 дослідження, збираючи протягом 10 днів зразки сечі, які досліджували за допомогою газової хроматографії, мас-спектрометрії, щоб отримати метаболічні ознаки. Фахівці дійсно дізналися багато про людей за допомогою сечі, включаючи кількість випитих спиртних напоїв і кави. Тепер експерти планують розробити унітаз, який зможе за допомогою портативного мас-спектрометра обробити зразки за різними параметрами. Вони хочуть поставити такий унітаз у себе і розширити кількість піддослідних.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button