Здоров'я

Експерти назвали основні провісники раптової серцевої смерті

Експерти досліджували і визначили ряд основних попередників раптової серцевої смерті (РСС). Фахівці з Інституту серця Сідарс-Сінай у Лос-Анджелесі відзначили, що захворювання можуть піддаватися не тільки літні люди, а й молоде покоління.

У ході дослідження були опитані родичі та близькі загиблих від раптової серцевої смерті. Результатом виявилося, що 53% людей з РСС мали попереджувальні сигнали, але не звернули на них належної уваги. Найпоширенішими були провісниками задишка, запаморочення, прискорене серцебиття. Деякі з загиблих навіть непритомніли, але не пройшли у лікаря ніякого обстеження. Більш того, у більшої кількості чоловіків і жінок больові відчуття в серці спостерігалися за день до смерті. Експерти вважають, що якби пацієнти зверталися до лікарів при перших же симптомах, багато життів вдалося б зберегти.

Варто зазначити, що найбільше схильні до захворювання РСС спортсмени. З-за прискорення серцебиття при виконанні вправ підвищується кров’яний тиск, який здатний призвести до травм судин.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button