Земля

Вчені прогнозують сильний землетрус в Індії

Нещодавно американські вчені повідомили, що проведені дослідження сейсмічної активності на території Індії, показують велику ймовірність виникнення нищівного за силою землетрусу на території індійських штатів Джамму і Кашмір.

750f89b49ece94d75c78654ae014935c

Події останніх днів змусили населення Індії згадати про цей прогноз. Серед населення останні землетрусу, викликали паніку і жителі очікують нищівного і потужного підземного поштовху.

Вчора на північному сході Індії стався землетрус магнітудою 5,2 недалеко від кордону з Непалом. Епіцентр розташовувався в 67 км на північний схід від міста Пітхорагарх в індійському штаті Уттаракханд, який межує з непальским районом Дарчула. Осередок землетрусу залягав на глибині 29,6 км. Підземний поштовх відчувався у столиці країни Делі і в деяких районах штату Уттаракханд.

Сьогодні землетрус магнітудою 4,3 стався в райони Бхадервах, Дода і Гандох в індійському штаті Джамму і Кашмір. Люди в паніці вибігли зі своїх будинків у місті Дода через землетрус з епіцентром в 12 км на північний захід від Бхадерваха.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button