Земля

Вчені розкрили справжнє походження снігової людини

Дослідниками Університету Буффало проаналізовані зразки шкіри, зубів, кісток, фекалій і волосся йеті, знайдених на Тибетському плато і в Гімалаях. Фахівцями зроблено висновок, що цілком ймовірне обґрунтування походження снігової людини від ведмедя.

За всіма припущеннями, йеті відноситься до «далеких родичів» представника азіатського чорного ведмедя, тибетського бурого чи гімалайського бурого ведмедів. Є ще один з варіантів походження від собак.

Озвучені дослідження очолювала доктор Шарлотта Ліндквіст, яка розповіла, що всі свідчення вказують на можливість визначення біологічної основи легенд йеті, у одного з підвидів місцевих ведмедів. Дослідження показали, що в здатності генетики розгадка інших подібних питань.

Доктор стверджує, що результати попередніх робіт, засновані на більш простих генетичних аналізах, що не вирішило цілий ряд найбільш важливих питань.

Наявні дані показують, вид тибетських бурих ведмедів має родовід, близький до євразійського і північноамериканського родичів. А гімалайськими бурими ведмедями представлена еволюційна лінія, яка не сходиться з усіма іншими представниками ведмедів. Як розповіли вчені, подібний розкол відбувся приблизно 650 000 років тому.

Кнопка «Наверх»
Закрыть