Земля

Уфологи закликають людство рятуватися від Планети X в Ізраїлі

Уфологи єврейського походження закликають людство рятуватися від Планети X в Ізраїлі. Смертоносне небесне тіло вже вийшло з-за Плутона і стрімко наближається до Землі.

Уфолог Юваль Овадія зробив публічне звернення до єврейського народу, закликавши співвітчизників скоріше повертатися на історичну батьківщину, яка вбереже їх від навали Планети X. Наближається нова ера, яку супроводжуватимуть численні руйнівні катаклізми. Природні катастрофи, які вже відбулися на Землі, знаменують собою швидке зіткнення з Нібіру.

На думку незалежного дослідника, тільки Ізраїль стане місцем порятунку від стихійних лих. Хоча сотні років поспіль країна була закинута, сьогодні відбувається її розквіт. Точки зору Овадія дотримується і Пол Беглі, пастор зі США. Священик вважає, що Нібіру є планетою або зіркою, прихованої за Плутоном.

Люди її не помічали з-за великої відстані від Сонячної системи. Однак, навіть 3 тис. років тому предки ділилися знаннями про Нібіру. У книзі Вихід описуються викликані нею катастрофи в Єгипті, і аналогічні відомості залишили у своїх ієрогліфах індіанці майя.

Кнопка «Наверх»
Закрыть