Людина

Чоловіки не схильні до зрад, як вважалося раніше, через свою нестриманність

Чоловікам важче встояти проти сексуальної спокуси не через слабку здатність до самоконтролю, а із за більш сильних сексуальних імпульсів, повідомляє Medical Express, посилаючись на результати дослідження, проведеного американськими вченими Наташею Тідвел (Natasha Tidwell)  і Полом Іствіком (Paul Eastwick).

Автори дослідження, опублікованого в журналі Personality and SocialPsychology Bulletin, припустили, що сексуальний потяг, який відчувають чоловіки, звичайно сильніший, ніж у жінок, що і робить їх більш схильними до зрад. Вчені також припустили, що чоловіки володіють не меншою, ніж жінки, здатністю контролювати свої сексуальні імпульси.

Для перевірки своїх гіпотез дослідники провели два експерименти. У першому експерименті брали участь 218 американців – 70 чоловіків і 148 жінок, середній вік піддослідних становив 32 роки. Добровольцям запропонували згадати випадок у своєму житті, коли вони відчували сексуальний потяг до реальної людини, який їм довелося стримувати, оскільки сексуальні відносини на той момент з якої-небудь причини були неможливі. Потім учасники експерименту відповіли на кілька запитань, наприклад, про те, наскільки сильним був потяг, який вони відчували, і наскільки великі зусилля були потрібні, щоб протистояти спокусі.

Як показали результати експерименту, чоловіки відчували сильніші сексуальні імпульси і частіше піддавалися сексуальній спокусі, ніж жінки.

Учасниками другого експерименту стали 600 студентів (326 чоловіків і 274 жінки). Піддослідним був запропонований комп’ютерний тест: на екрані монітора з’являлися фотографії потенційних партнерів, і учасники повинні були вирішити, подобається їм ця людина чи ні.

У деяких випадках перед учасниками експерименту ставилося завдання «прийняти» бажаного потенційного партнера і «відкинути» небажаного, а для перевірки здатності піддослідних протистояти своїм сексуальним бажанням їх просили відкинути «бажаних» партнерів і, навпаки, «прийняти» небажаних.

Експеримент також підтвердив гіпотезу про те, що чоловіки відчувають більш сильні сексуальні імпульси. Що стосується здатності до самоконтролю, то експеримент не виявив ніяких відмінностей між чоловіками і жінками.

Результати експериментів підтвердили припущення вчених про те, що чоловіки піддаються спокусам частіше жінок тому, що відчувають більш сильне сексуальне бажання, а не тому, що гірше себе контролюють.

Натхнення: www.medlinks.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button