Людина

Хочете економити більше грошей? Ці 5 дієвих порад допоможуть вам

Гроші — це пилюка. Принаймні, вони так само швидко висипаються з наших кишень. Якщо ви живете від зарплати до зарплати, то для вас може бути дуже важким починати збирати гроші, навіть якщо ви хочете зробити це вже кілька років. Але за допомогою кількох секретів про те, якими повинні бути ваші щоденні витрати, ви побачите, що змогли накопичити більше, ніж просто на витрати в п’ятничний вечір. Якщо ви дійсно хочете заощадити гроші, подальші поради допоможуть вам у цьому.

1. Подумайте про погодинну вартість

Коли я працювала в літньому таборі, то була вражена, що більшість моїх колег щоранку витрачали гроші на каву, апельсиновий сік і свіжі булочки. В той час ми всі працювали за 10 доларів на годину, і ті, хто виробив таку звичку вранці, витрачали гроші, які вони повинні заробити за першу годину робочого дня ще до того, як він починався.

Якщо ви хочете заощадити гроші, відмовтеся від імпульсивних покупок. Кожен раз, коли ви хочете купити щось, задайте собі питання: «Скільки часу мені потрібно працювати, щоб заплатити за це?». Якщо кількість часу жахає вас, тоді поставте цю річ на полицю і рухайтеся далі.

2. Насолоджуйтеся речами і досвідом

Якщо скласти всі гроші, які ви протягом року витратили на свою щоденну каву, то це може по-справжньому шокувати вас. Ви зрозумієте, що витрачаєте значну суму на напій, який ви вип’єте всього за 20 хвилин. Вашим першим імпульсом стане відмовитися від кави. Але який у цьому сенс, якщо ви не зможете насолоджуватися тим, що любите хоча б трошки? Тому замість того, щоб відмовитися від такої звички, збережіть її, але тільки два рази в тиждень. Ви можете пити каву тільки вранці, а не кожен день, як ви це робили раніше. В результаті ви будете насолоджуватися кожним ковтком просто тому, що в наступний раз це відбудеться тільки через тиждень.

3. Думайте про додатковий вихідний як про втрату грошей

Якщо ваш бос пропонує понаднормову роботу, погоджуйтеся на неї. Адже, швидше за все, ви просто хотіли раніше піти додому і повалятися на дивані, нічого не роблячи. Але якщо вам платять 15 доларів на годину, приміром, і пропонують попрацювати на кілька годин довше, то дійсно ви хочете втратити 60 доларів тільки заради того, щоб подивитися фільм, який ви вже бачили сотні разів? Звичайно, ви втрачаєте потенційні гроші, а не гроші з власної кишені, але тим не менш. Одна справа, якщо ви втрачали такі можливості в минулому, але якщо ви все ще ігноруєте майбутні можливості і не використовуєте свій час, то це є марною тратою грошей.

4. Витрачайте зі змістом

Самі по собі гроші безглузді, якщо ви не вкладаєте в них якусь цінність. Якщо у вас є мільйон доларів у банку, але ви відмовляєтеся до нього торкатися, то це просто число в вашому банківському обліковому записі. Але якщо у вас є сто доларів в кишені, і ви витрачаєте їх на романтичну вечерю зі своєю дружиною, але ці гроші пішли не тільки на обід, але і на те, що станеться після того, як ви закінчите десерт. Тому поки у вас є можливість розпоряджатися своїми грошима, робіть цінною кожну копійку, яку ви заробляєте.

5. Подумайте про заощаджені гроші як про ті, що ви заробили

Повертаємося до ідеї не витрачати гроші на швидкоплинні примхливі і речі, які вам не потрібні. Необхідно змінити спосіб вашого мислення з приводу тих грошей, які ви зекономили. Ви можете думати, що заощадили 500 доларів в рік, не купуючи булочки щоранку. Але також можна сказати, що ви ці гроші заробили. Або подумайте про те, скільки грошей могли б заробити курці, якби вони відмовилися від своєї огидної звички. Коли ви зрозумієте, що можете заробляти гроші, відмовляючись від якихось несуттєвих звичок, ви будете вільні витрачати гроші на ті речі, які дійсно важливі.

Натхнення: fb.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button