Наука

Вчені розповіли про сім «очищувальних» печінку продуктів

Вчені готові назвати сім продуктів, вживаючи які людина зможе поліпшити стан печінки і жовчного міхура. Обидва органу беруть участь у травленні, вироблення гормонів і очищення крові від токсинів. Тому необхідно ретельно стежити за їх здоров’ям.

Печінка і жовчний міхур є одними з найважливіших органів організму людини, і якщо їх функція порушується, то людина ризикує стати «володарем» хронічних захворювань. Щоб цього уникнути, експерти рекомендують включити в свій раціон кілька натуральних продуктів. Першим з них є броколі, в ній містяться антиоксиданти, що допомагають знизити ризик розвитку онкологічних захворювання і позбутися від токсинів. Також брокколі сприяє нормалізації травлення і за рахунок клітковини, знижує рівень «поганого» холестерину в крові. А від передчасного старіння захистить розчинний антиоксидант – вітамін Е.

Наступний продукт – горіх. У ньому містяться Омега-3, клітковина і амінокислота L-аргінін. Остання, до речі, допомагає печінці не накопичувати в собі токсини. Третім продуктом виявилися яблука, в них знаходиться розчинна клітковина під назвою пектин, який чистить від «бруду» кишечник і печінку. А завдяки яблучній кислоті очищається і кров. Такими помічниками печінки стали цитрусові, їх ефірні олії знижують запалення, а вітамін С зміцнює імунітет. Далі на черзі також фрукт, і це авокадо. В ньому також присутні амінокислоти, антиоксиданти, клітковина і глутатіон, які здатні очистити цей орган. Звичайно ж, тут також можна знайти Омега-3. Тепер на черзі оливкова олія, яка очистить кров і зможе контролювати рівень холестерину в ній. Вітамін Е захищає організм від вільних радикалів, що викликають рак.

І нарешті, помідори, вони багаті амінокислотами і лікопіном, що полегшують роботу печінки. А такі антиоксиданти бета-каротин і флавоноїд покращують кровообіг і борються з вільними радикалами. Щоб ефект від даних продуктів був 100%, необхідно відмовитися від алкоголю та куріння.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button