Здоров'я

Вчені розповіли, як не вживати в їжу солодощі

Вчені розповіли, як не вживати в їжу велику кількість солодощів. За словами фахівців, цукрова залежність може призвести до негативних наслідків для організму.


Цукор може викликати залежність, подібно курінню чи алкоголю. Вчені відзначили, що через надмірне вживання солодкого страждають не тільки органи травлення, але і головний мозок. Нейрони отримують кисень меншими дозами, так як більша його частина йде на забезпечення засвоєння глюкози. Завдяки цьому людина може відчувати проблеми з пам’яттю і загальне погіршення самопочуття.

Дослідники відзначають, що замінити цукор можна великою кількістю хрому. Він міститься в грибах, яйцях, молоці, буряках, спаржі, винограді, креветки та рибі. Через зловживання солодким дана речовина майже повністю вимивається з організму, що й призводить до постійної потреби в цукрі.

Також вчені радять вживати більше клітковини, що міститься в овочах і цільних злаках. Можна їсти шкірку фруктів, квасолю, льон і горох. Дані продукти дозволяють регулювати рівень цукру в крові і позбутися від його надлишку. За словами дослідників, критичні показники в даному випадку можуть стати причиною розвитку багатьох захворювань, серед яких цукровий діабет.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button