Здоров'я

Вчені розповіли, як правильний сніданок допомагає завагітніти

Вчені, що представляють Єврейський університет (Єрусалим) прийшли до висновку про те, що жінкам, які прагнуть всіма силами завагітніти, потрібно вживати більшу кількість їжі не ввечері, а вранці. На перший погляд, такі речі, як вагітність і правильний сніданок зовсім не пов’язані, однак при докладному вивченні питання стає зрозуміло, що правильне харчування суттєво впливає на обмін речовин організму і його гормональний фон.

В експерименті взяли участь 60 жінок у віці від двадцяти п’яти до тридцяти дев’яти років. У них всіх було діагностовано синдром полікістозних яєчників, що викликає суттєві порушення в їх функціонуванні. Випробовуваних розділили на дві групи. При цьому учасницям обох груп потрібно було з’їдати в день 1800 калорій. Більшу частину калорій учасниці першої групи споживали під час сніданку, а другий – під час вечері.

Три місяці по тому з’ясувалося, що у жінок з першої групи рівень глюкози і резистентності до інсуліну став меншим на 8 відсотків. Дані учасниць другої групи виявилися колишніми. Крім цього, у групі жінок, що щільно снідали майже в два рази знизився рівень тестостерону – чоловічого гормону. Що стосується другої групи, то у її учасниць він не змінився.

Фахівці впевнені в тому, що отримання жінкою більшості калорій під час сніданку допомагає регулювати інсулін, тестостерон і інші гормони, що заважають появі вагітності.

Тому варто відзначити, що правильне харчування (щільний сніданок, зокрема) допомагає жінці збільшити свої шанси на самостійне зачаття навіть у тому випадку, коли вона страждає полікістозом яєчників. А в світі таких жінок до десяти відсотків з усіх представниць прекрасної статі, які перебувають у репродуктивному віці.

Натхнення: www.eurosmi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button