Здоров'я

Кардіологи розповіли, як шлунок може попередити про серцевий напад

Фахівці асоціації кардіологів США заявляють, що близько 90% жінок у різні періоди їх життя стикаються з одним або навіть декількома факторами ризику розвитку захворювань серцево-судинної системи. При цьому, 80% з цих захворювань можуть бути попереджені. Наприклад, оповістити про серцевий напад може шлунок.

Взагалі, впевнені кардіологи, для профілактики захворювань серця слід регулярно, не рідше одного разу на рік проходити медичне обстеження. Також важливо спати не менше 8 годин на добу, триматися подалі від стресових ситуацій, правильно харчуватися і не уникати фізичних навантажень. Класичними симптомами серцевої ознаки медики називають біль і відчуття дискомфорту в ділянці грудей, поява задишки та інші. Існують також специфічні ознаки, тим більше, що у багатьох жінок подібні проблеми зі здоров’ям виявляються не зовсім звичайно. Приміром, розповісти про це може шлунок.

В окремі моменти може виникати таке відчуття, ніби шлунок переповнений. Крім того, однією з ознак наближення нападу можна вважати нудоту. Нарешті, повинна насторожувати біль у спині, як правило, такі відчуття з’являються з лівого боку. Це ж стосується і болю в плечі, підкреслюють досвідчені кардіологи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments