Здоров'я

Вчені: Муркотіння котів благотворно впливає на здоров’я людей

Багатовікове проживання поруч з людиною представників сімейства котячих досі не до кінця вивчене, тому нові відкриття з певною періодичністю все ще робляться. Наприклад, зовсім нещодавно вченим вдалося встановити, що муркотіння кота цілюще позначається на здоров’ї людини.

Це відкриття було зроблено фахівцями Каліфорнійського університету. За їх словами, пухнасті вихованці дійсно можуть надавати своїм власникам справжню допомогу. Стверджується, що видаване котами муркотіння супроводжується сукупністю звуків різної частоти. Саме ця особливість і стала причиною того, що подібне звучання позитивно відбивається на людях, надає на них заспокійливий ефект, а в деяких випадках навіть дозволяє знизити тиск без застосування лікарських препаратів. Свої висновки вчені підтвердили експериментальним шляхом.

Під час дослідження учасникам навіть не доводилося вступати з тваринами в прямий контакт. Їм лише ставили записи муркотіння котів, що супроводжувалося приємним розслаблюючим ефектом. У зв’язку з цим вчені навіть припустили, що якщо до приємного котячому урчання додати ще і тактильний контакт, ефект може виявитися значно сильніше.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button