Здоров'я

Вчені розповіли, як сухофрукти шкодять здоров’ю

Нещодавнє дослідження фахівців спрямоване на зміну ставлення споживачів до сухофруктів. На думку фахівців, вживання цієї категорії продуктів здатне завдати шкоди здоров’ю у разі вмісту небезпечних для організму хімікатів.

Експерти уточнили, що в цілому сухофрукти являють собою незамінний продукт, здатний зміцнити здоров’я особливо в зимовий період, коли відсутній постійний доступ до сезонних продуктів, багатих вітамінами і мікроелементами. Якщо ж говорити не про натуральний фермерський продукт, а про результат роботи спеціалізованого виробництва, то в цьому випадку можуть використовуватися небезпечні для здоров’я компоненти та сполуки.

Як приклад експерти призвели курагу і родзинки, які обробляються на підприємствах таким консервантом, як сірчистий газ. Крім того, має місце добавка діоксиду сірки для збереження природного кольору плодів і їх захисту від бактерій. У свою чергу, подібні добавки провокують у великій кількості порушення в роботі шлунку і органах дихання, можуть стати причиною астми і закупорювання судин холестерином в результаті активізації жирів. Щоб уникнути важких для здоров’я наслідків, слід придбані в магазині продукти попередньо замочити і промити в гарячій воді.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button