Здоров'я

Медики розповіли, як можна швидко перемогти простуду

Медики розповіли, як людина може швидко перемогти простуду. Для цього необхідно дотримуватися простих правил і слідувати порадам фахівців, такий підхід дозволить одужати всього за кілька днів.

Застуди бувають різні. Іноді у людини лише погіршується самопочуття, але вона здатна продовжувати працювати, проте так відбувається не завжди. Нерідко зустрічаються ситуації, коли хвороба не дозволяє людям встати з ліжка. Саме в таких ситуаціях і допоможуть поради медиків.

Перше, що має зробити людина, яка дізналася про свою застуду – перейти на просте і здорове харчування. Ослабленому організму потрібні поживні речовини, а також у нього немає сил на перероблення складної їжі. Саме тому медики радять їсти курячий бульйон. Він дозволить отримати поживні речовини і призведе до зігрівання організму. Також важливо додати в раціон лимон, апельсин та інші цитрусові. Вони містять у собі багато вітаміну C та інших корисних речовин, необхідних людині.

Для швидкої перемоги над застудою потрібен якісний сон. Здоровим людям потрібно 6-8 годин відпочинку на добу, а от хворим потрібно збільшити тривалість перебування в ліжку.

Якщо протягом 2-3 днів застуда не пішла на спад, медики радять звернутися в лікарню. Також важливо займатися профілактикою захворювань. Для цього потрібно виконувати фізичні вправи, гуляти на свіжому повітрі і звести до мінімуму вживання алкоголю.

Кнопка «Наверх»
Закрыть