Земля

Вчені розповіли, чи перекинуться магнітні полюси Землі в майбутньому

Захисна оболонка нашої планети вже не та, що раніше. За останні 200 років її магнітна активність різко впала, але поки вчені не знають чому.

скрін відео youtube.com

Водночас вчені фіксують Південно-Атлантичну магнітну аномалію. Це область інтенсивної радіації, яка викликана провалом в магнітному полі Землі.

Південно-Атлантична аномалія відома збоями в обладнанні космічних кораблів і супутників, а також таємничими фізичними явищами, про які постійно повідомляють астронавти.

Тому у вчених є побоювання, що, можливо, в майбутньому відбудеться реконфігурація, в результаті якої змінюються полюси Землі.

Але автори нової роботи заявили, що рано робити поспішні висновки. Вони моделювали магнітне поле Землі і заявили, що Південно-Атлантична аномалія, ймовірно, зникне протягом наступних 300 років, і що Земля не рухається до зміни полюсів.

Поки що невідомо напевно, чи відбудуться якісь зміни. Минулого разу зміна полюсів трапилася 42 000 років тому. Тоді всі живі істоти переживали важкий період, проте подія не була катастрофічною. Але якщо зміна полюсів відбудеться сьогодні, це порушить роботу величезної кількості техніки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button