Здоров'я

Самотні люди більш схильні до ризику розвитку психічних захворювань

Французькі вчені прийшли до думки, що самотні люди більш схильні до ризику розвитку психічних захворювань. Автори дослідження припускають, що нові рішення, спрямовані на самотність, допоможуть досягти психічного благополуччя.

Згідно з новим дослідженням співробітників Університету Версаля в Сен-Квентін-ан-Івелін, самотнє життя призводить до психічних розладів незалежно від віку і статі. Вчені помітили, що в останні роки кількість самотніх людей збільшилася з-за старіння населення, зниження рівня браку та зниження народжуваності. У своєму дослідженні експерти порівняли дані 20,5 тисячі осіб у віці 16-64 років, які проживають в Англії, що брали участь в національних обстеженнях психіатричної захворюваності. Серед доступних факторів життя добровольців були такі дані, як вага і зріст, алкогольна залежність, вживання наркотиків, соціальна підтримка і самотність.

Поширеність самотніх людей у досліджуваних 1993, 2000 і 2007 роках склала 8,8%, 9,8% і 10,7%. Показники загального психічного розладу становили 14,1%, 16,3% та 16,4% відповідно. Вчені виявили зв’язок між самотнім життям і розладами незалежно від віку і статі.

Кнопка «Наверх»