Наука

Вчені: Щасливі думки можуть робити людину розумнішою

Вчені University of Texas в результаті проведеної наукової роботи прийшли до висновку, що щасливі думки здатні поліпшити розумові можливості людини. Позитивне мислення сприяє більшій продуктивності і компетентності індивіда.

Навчившись мислити тільки в позитивному ключі людина стає більш ефективною у плані прийняття рішень, робить правильні дії та працює продуктивніше. Вчені зазначають, що подібний підхід дозволяє розширити сферу уваги, ширше сприймати смислові асоціації, правильно ставити завдання і знаходити рішення. Також результат наукової роботи показав, що у тих, хто мислить позитивно, головний мозок більш активний.

За словами авторів проєкту, «ефект щастя» позитивно впливає на когнітивну гнучкість і контроль виконання завдань, а це робить людину творчою і здатною мислити різнобічно. Крім усього іншого, люди з таким типом мислення рідше роблять помилки та приймають неправильні рішення.

Фахівці наводять приклад експерименту, коли людям називали певне слово і перевіряли, з чим воно асоціюється. Так, нейтрально налаштовані ручки сприймали тільки як інструмент для письма, а позитивно мислячі думали про них по-іншому, частіше пов’язуючи з відкриванням дверей або з приміщенням.

Кнопка «Наверх»
Закрыть