Всесвіт

Вчені склали оцінку яскравості Всесвіту

Вчені провели всебічне дослідження яскравості світил у спостережуваному космосі і склали оцінку яскравості Всесвіту. Автором роботи став Альберто Домінгес, описавши результати у виданні Popular Science.

Ученые составили оценку яркости Вселенной

Вчені використовували дані про гамма-випромінювання космічного телескопа Fermi і інші можливості, щоб визначити колективну яскравість спостережуваного Всесвіту. Для досягнення мети були вивчені дані з більш ніж 700 блазарів, а також спалахи гамма-випромінювання чорних дір, які вказують на Землю. Було визначено, що блазари можуть вимірювати яскравість фону світла між галактиками, коли проходять крізь них. Гамма-випромінювання можуть ділитися з людиною накопиченою інформацією за мільярди років завдяки рівням світла, які досягають Землі з часом.

Попередні дослідження спиралися на ультрафіолетове світло від гігантських зірок, однак при цьому найслабші з них могли бути пропущені. Метод вимірювання світла блазарів допомагає дізнатися міру випромінювання кожної галактики. Виходячи з цього методу, небо буде мати яскравість лампочки в 60 Вт, видиму з 2,5 милі. Доступна інформація тепер може забезпечити більш чітку картину зореутворення у Всесвіті, включаючи частоту появи нових зірок.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button