Наука

Вчені: Низькі температури підривають здоров’я

Вчені з КНР оголосили результати великого дослідження, згідно з яким низькі температури повітря серйозно підривають здоров’я людини і сприяють загибелі життєво важливих систем організму. Фахівці прийшли до таких висновків, проаналізувавши понад 1,8 мільйона природних летальних випадків, що сталися у 2013-2015 роках в 270 містах Китаю.

Учёные: Низкие температуры подрывают здоровье

Як виявилося, у більш ніж половині випадків смерть знаходилася в тісній залежності від зниженого температурного фону. Співавтор наукової роботи Кань Хайдун пояснив: з-за впливу холоду на серцево-судинну систему і артеріальний тиск відбуваються зміни у вегетативній нервовій системі і утворюються запальні процеси. Дуже негативно холодний сезон позначається на органах дихання, які уражаються різними вірусними інфекціями.

Дослідники підкреслили: якщо організм людини перегрівся, небезпека загибелі зберігається протягом 2-3 днів, тоді як при переохолодженні загроза летального результату тримається до 15 днів.

За словами вчених, для людини найбільше підходить температура в 22,8 градуса. У даному випадку ризик захворіти зводиться до мінімуму. Найбільш уразливі до холоду діти, вагітні жінки та люди похилого віку від 75 років.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button