Всесвіт

Вчені склали план колонізації Місяця роботами

Фахівці Космічного центру Кеннеді розробили сценарій колонізації Місяця або іншого об’єкта Сонячної системи роботами.

02e34ef4077ac15988a0b8e1e42cd85b

Автономні колонії

Вчені припустили, що колонізувати Місяць зможе автономна і самостійно розширююча колонія роботів. Створювати «потомство» існуючі роботи зможуть ресурсами, які отримають на місці, а також з астероїдів. У виробництві використовуватимуть 3D-принтери.

Фахівці побудували модель, у відповідність з якою для колонізації Місяця роботами достатньо протягом 20 років доставити на супутник Землі 12 т корисного навантаження. Це деталі для 3D-принтерів, енергетичні модулі, акумулятори, екскаватори, пристрої для створення сонячних батарей, портативні хімічні і металургійні заводи тощо.

Керувати роботами можна буде віддалено із командного центру на нашій планеті. До кінця проекту на Місяці буде до 60 роботів загальною масою 156 т.

Якщо ж відправити на супутник 41 т вантажу і піти за сценарієм прискореного виробництва, то кількість роботів досягне 100 тис., їх загальна маса складе 40 тис. т. Крім людиноподібних роботів, колонія буде включати пристрої, схожі на комах, ящірок, мишей і мавп.

Так як роботам на Місяці будуть доступні практично необмежені ресурси, популяція зможе збільшуватися в геометричній прогресії. З часом колонія стане автономною.

Більше того: через кілька десятиліть обсяги промислового виробництва на Місяці досягнуть космічних масштабів, причому без додаткових інвестицій. Вони в мільйони разів перевищать індустріальний потенціал США.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button