Технології

Вчені США вербують морських мешканців для шпигунства за ворогами

Агентство перспективних досліджень американської оборони (DARPA) розробляє план по залученню водних мешканців для стеження за подіями у водах біля території США і союзників.


Завдяки тому, що у морських істот добре розвинене сприйняття, вони зможуть з легкістю знаходити ворожі субмарини та інші морські об’єкти. Саме тому DARPA хоче сконструювати обладнання для читання відчуттів і рухів риб.

Чудовим рішенням було б винайти спосіб безпосереднього проникнення в не змінених морських істот. Однак якщо це не спрацює, вчені спробують вивести вид риб-шпигунів, на основі старих генетичних розробок. Як вони стверджують, кожна генетично створена риба буде протестована в спеціальних місцях перед тим, як її випустять в океан.

Виходячи зі слів менеджера програми Лорі Адонтато:

«В даний момент підхід ВМС США щодо виявлення і спостереження підводних апаратів є витратним і захищає лише малу частину територій. Якщо ми зможемо використовувати феноменальні навички морських тварин, ми не тільки збільшимо зону охоплення, а зможемо застосовувати їх постійно і непомітно для суперника».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button