Технології

Щомісячне вироблення сонячної енергії в Індії перевищило 1 млрд кВт·год

Індія продовжує швидкими темпами нарощувати потужності з виробництва сонячної енергії.

Ежемесячная выработка солнечной энергии в Индии превысила 1 млрд кВт·ч

Центральне управління електроенергетики Індії нещодавно повідомило, що в лютому 2017 року потужності по перетворенню сонячної енергії генерували в цілому 1,355 млрд. кВт·год електроенергії, що стало першим випадком, коли щомісячне виробництво сонячної енергії в країні перевищило позначку в 1 млрд кВт·год.

Порівняно з тим же місяцем минулого року у лютому 2017 року було згенеровано електроенергії за допомогою сонячних батарей на 80 % більше. При цьому обсяг електроенергії, отриманої з відновлюваних джерел енергії, виріс лише на 17 %. По всім джерелам відновлюваної енергії за винятком когенерації електроенергії на базі багаси (відходів переробки цукрової тростини) було відзначене значне зростання вироблення електроенергії.

Найбільший стрибок у виробництві сонячної енергії спостерігалося у південному регіоні, де було відзначено різке збільшення встановленої потужності. Вироблення сонячної енергії в південних штатах збільшилося з 175 млн кВт·год у лютому 2016 року до 649 млн кВт·год в лютому 2017 року. Штати Андхра-Прадеш, Телінгана і Карнатака повідомили про чотириразове збільшення вироблення електроенергії за допомогою сонячних установок. Штат Тамілад, який є батьківщиною найбільшого проекту з виробництва сонячної енергії в Індії, повідомив про збільшення вироблення електроенергії на 173 %.

Індія в березні цього року перетнула позначку у 10 ГВт загальної потужності сонячних установок. Уряд країни розраховує збільшити цей показник протягом 15 місяців до 20 ГВт.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button