Наука

Медики розповіли про «перезавантаження» печінки

Медики розповіли про способи відновлення виснаженої печінки. Вони дали корисні рекомендації з приводу «перезавантаження» життєво важливого органу.

За словами медиків, печінка щодня очищає організм від зайвих токсинів, тому і необхідно стежити за навантаженням на цей орган. У першу чергу варто відмовитися від неправильного способу життя, який і призводить до різних збоїв в роботі печінки. Фахівці рекомендують відмовитися від вживання алкогольних напоїв, а також куріння. Дані шкідливі звички змушують найбільшу залозу в організмі працювати з підвищеним навантаженням, що і призводить до збільшення ризику ймовірності запальних реакцій

Для того, щоб здійснити «перезавантаження» виснаженою печінки, медики рекомендують звернути увагу на свій денний раціон. Особливу увагу приділити регулярності прийомів їжі, оскільки це може впливати на ризик утворення каменів у жовчному міхурі. Фахівці також наполягають на додаванні в раціон овочів, фруктів і зелені. У список щоденно вживаних продуктів можна віднести моркву, кабачки, часник і грейпфрут.

Кнопка «Наверх»
Закрыть